FĂRCAȘ VIOREL

A nevem Farcaș Viorel, Hesdáton, Tordasezntlászló községben születtem, Kolozs megyében. A Cug Ipari Líceumban jártam középiskolába, ahol 1997-ben végeztem el a XII. osztályt.
Jelenleg gazdálkodó vagyok, Hesdát községet képviselem a helyi tanácsban, a 2020-ban alapított Pro Románia párt színeiben nyertem madnátumot, ez egyben az első politikai tapasztalatom is.
Helyi tanácsosi mandátumom alatt részt vettem annak a szakbizottságnak az összes ülésén, amelynek tagja vagyok, illetve a Helyi Tanács minden egyes plenáris ülésén, ahol tanulmányoztam a jegyző és a községháza vezetősége által javasolt és benyújtott határozattervezeteket. Ez idő alatt mind a bizottsági üléseken, mind a plenáris ülésen megvitatott határozattervezetek mellett szavaztam.
Ebben az időszakban igyekeztem állandó kapcsolatot tartani a polgárokkal, és felhívtam Tordaszentlászló vezetőségének a figyelmét a hesdáti polgárok által felvetett problémákra.
Ebben az időszakban nagyon jól együttműködtem a Helyi Tanács minden tagjával és Tordaszentlászló község vezetőségével.
Egyszerű, természetes ember vagyok, szerény, jóézésű, aki egyáltalán nem lóg ki a sorból.