KRASZNAI MÁRTON

1977. január 25-én születtem Kolozsváron
A Báthory István Elméleti Líceum, matematika-fizika osztályában végeztem 1996-ban, 1997-ben érettségiztem.
Építkezési vállalkozó vagyok, a Kambau Srl. saját vállalkozásomat vezetem.
2010 óta önkormányzati képviselő vagyok, a magyarfenesi RMDSz részéről.
2004 óta tagja vagyok a magyarfenesi RMDSz választmányának, a 2008-as helyhatósági választásokon pót tanácsosi hely, 2010 óta tanácsos a Tordaszentlászlói helyi tanácsban. Elsősorban az ifjúságot, főképp a sport és kulturális tevékenységeket képviseltem az önkormányzatban.
1995-ben, az amatőr színjátszócsoport tagjaként, részt vettem az első falunapon.
2003 óta aktívan részt veszek a magyarfenesi falunapok szervezésében.
1998-ban újraalapítottuk a magyarfenesi futballcsapatot, Haladás Sport Klub néven.
2013-tól átalakítottuk Haladás Futball Klubbá, amelynek magam vagyok az elnöke.
UEFA C futball edzői végzettséggel rendelkezem, ami megengedi az utánpótlás focicsapatok szakmai irányítását. Egyesületünk jelenleg négy korosztálynak biztosít edzéseket, egyikük bajnokságban is szerepel.
2007 óta házas vagyok, két leány és egy fiú édesapja.
Az élet sok szempontból olyan mint a foci: a problémákkal szembe kell néznünk, a félelmeinket le kell győznünk és akkor kell betalálnunk a kapuba, mikor helyzetbe kerülünk.