ANUNȚ PUBLIC MEDIU: „Elaborarea documentației pentru autorizarea executării lucrărilor de înființarea și dotarea unui centru de colectare deșeuri prin aport propriu tip în comuna Săvădisla, sat Vlaha, județul Cluj”,

ROMÂNIA

JUDETUL CLUJ

COMUNA SĂVĂDISLA

Str. Principală nr. 35

Telefon: 0264-374275/ Fax: 0264374433

CIF 4889497

Email: primsav@yahoo.com

Nr. 5897, data: 18/05/2023

ANUNȚ PUBLIC

COMUNA SAVADISLA anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Elaborarea documentației pentru autorizarea executării lucrărilor de înființarea și dotarea unui centru de colectare deșeuri prin aport propriu tip în comuna Săvădisla, sat Vlaha, județul Cluj”, propus a fi amplasat în comuna Săvădisla, sat Vlaha, fn., jud. Cluj.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, din municipiul Cluj-Napoca, str. Calea Dorobanților, nr, 99, în zilele de luni- Joi între orele O9°°-1400 și vineri între orele O9°°-1200.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Proiecția Mediului Cluj, str. Calea Dorobanților, nr. 99, jud. Cluj.

Primar

Stefan Asztalos